A je to tady! Mejdan plný foto akce, krásných žen, jídla i lahodných nápojů. Doražte na Fotomejdan 2021! Bude to den plný workshopů, přednášek, zábavy a inspirace!

 ZAČÍNÁME  25. 9. v 8:30 HODIN

Absolutní stár Fotomejdanu nemáme. My máme rovnou celé souhvězdí!!

Ján Hronský (Žltý Dodo), pro vás chystá přednášku a foto akcičku, která bude překvapením! Na Fotomejdanu se sejdou zvučná jména ze světa fotografie, jako jsou Václav Šilha, František Konopa, Karl von Hwozdnitz, Michaela Caithamelová, Karolina Ryvolová, Lucie Maršíková, Gabriela Homolová, Zdeňka Povolen,  Jan Devera, Igor Mikula, Galina Gordeeva, Tomáš Helísek a další.

Akce bude trvat celý den od 8:30 do 18:30. Rozhodně ale nemusíte spěchat domů. Gril i pípa pojedou dál, takže můžete posedět s přáteli a podělit se o své fotografické úlovky a hlavně zážitky!

Někomu může stačit jen registrace

Jak je to možné? Je to jednoduché. Registrace vám hradí vstup na přednášky a nekonečný švédský stůl – tedy rozmanitou baštu na celý den. Účast v soutěžích, a tudíž možnost odnést si domů jednu z božích cen, které do soutěže věnovali naši partneři, a to není všechno! Během Fotomejdanu budou probíhat další 3 foto akce, kterých se můžete zúčastnit už v rámci pouhého registračního poplatku. PECKA!! Vyblbnete se s foťákem a vaší peněženku to nezabolí!

Organizátor akce

Spolupořadatel

Spolupořadatelem Fotomejdanu 2021 je Praha 12. Tento rok jsme pro Fotomejdan získali silného partnera, a to městskou část Praha 12. A i díky tomu máme k dispozici nádherný Viniční domek, který  je minutku chůze od Ateliéru v továrně. Uvnitř Viničního domku budou probíhat další vnitřní workshopy a bude k dispozici občerstvení.

Co nás čeká a nemine

Zabrousíme do světa Aktu, Boudoir, Fine Art Portrétu, Kreativního portrétu a bouchneme tam i nějakou tu Rodinnou fotografii. Přidáme Street foto, Luminografii a možná i tajemnou Cameru obscuru v podání neuvěřitelných foto mágů! 

Bude se jíst, pít a hodovat! 

Partneři akce hází do placu sexy fototechniku, kterou si budete moci během dne vyzkoušet! A pak jí samozřejmě budete chtít 😊 

Bude se soutěžit o opravdu lákavé ceny! 

Kde se akce bude konat

Registrace účastníků proběhne v areálu Viničního domku, krásného historického objektu Prahy 12. Přednášky se budou odehrávat ve velkém sále Modřanského biografu. Vnitřní workshopy budou svištět současně na třech místech. V Modřanském biografu,  ve Viničním domku a v Ateliéru v továrně. Venkovní workshopy pofrčí na vyznačených místech. Bezedné švédské stoly najdete v kině, takže když dostanete hlad, tak ho zaženete v biografu.

Každý z vás dostane při registraci mapku. Neztratíte se, a kdyby, tak po celých Modřanech se budou toulat týpkové s foťákama na krku ti, vás rádi nasměrují…

Pro účast na akci je nutné ZAPLATIT REGISTRAČNÍ POLATEK. Dále se můžete přihlásit na libovolné workshopy, které budou probíhat během celého dne. Cena workshopu nezahrnuje registrační poplatek.

Kdo nepříjde na Fotomejdan, bude smutný. A my nechceme, abyste byli smutní! Registrace už běží, tak to neprošvihněte!

Partneři akce

0