O nás

Ateliér v továrně není jen fotoateliér, ale také:

  • Fotoklub pro milovníky všeho co souvisí s focením
  • Studio komerční fotografie
  • Škola s jedinečnou nabídkou workshopů

JAK TO VŠECHNO ZAČALO?

Na začátku byly prázdné místnosti, ve kterých před dávnými dobami probíhaly testy obřích kompresorů. Vystěhovali jsme zbytky strojů, položili podlahu, postavili příčky, odmastili stěny, vymalovali…

Navezli fototechniku a ověsili stěny záblesky, softboxy… Nepřestali jsme, dokud jsme nevybudovali v  první místnosti zázemí a ve druhé se nezačalo blýskat.

Za nedlouho jsme zjistili, že je nám prostor těsný a protože nás budování ateliérů děsně baví, udělali jsme si o 100 procent větší v Modřanech. A tady už zůstaneme, to si pište.

CO U NÁS NAJDETE?

Ateliér, který není žádnému jinému podobný. A to nejen vybavením, ale hlavně atmosférou – najdete u nás vášeň, hravost, radost a pohodu. Máme rádi lidi, a když můžeme, rádi poradíme a pomůžeme. A také máme rádi kvalitní kávu.

Workshopy pro menší skupinky, ve kterých budeme mít na každého dostatek času. Jak v ateliéru, tak u počítače při úpravě fotek. Každý workshop, ať už ho bude učit Tonda, Patrik, nebo někdo z našich kolegů je veden prakticky a hravou formou. Je to jedinečný pohodový zážitek, který vám pomůže a posune dál ve vaší tvorbě.

Fotoklub pro lidi, kteří jsou v pohodě, mají rádi fotografii a vše, co s ní souvisí.

Partneři Ateliéru v továrně

Díky partnerům Ateliéru v továrně mají účastníci workshopů možnost vyzkoušet tu nejkvalitnější fotografickou techniku, kterou současný trh nabízí. S partnery úzce spolupracujeme při našich rozmanitých projektech.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA PROSTOR

NAŠE KRÉDO ZNÍ

Naše krédo zní: “Nejdříve nezbytná teorie a pak fotit, fotit, fotit.“ K výsledkům se musíte „profotit”. Tento přístup se bude odrážet v každém workshopu vedeném v Ateliéru v továrně. Garantujeme.

V Ateliéru v továrně (AVT) učíme společně s několika kolegy, profíky ve svém oboru. Každý workshop si před jeho uvedením do nabídky procházíme společně a tuníme ho tak, abychom na něj mohl dát vlastní palec.

Ateliér v továrně - krůček po krůčku