BUDE TO NABITÉ. MÁTE SE NA CO TĚŠIT!!

Přednášky a workshopy poběží od rána do večera. Na stáncích a i mimo ně si budete moci vyzkoušet techniku, kterou dovalí partneři akce.

Máme pro vás připravené tři volné stage. Odfotíte si sličné spoře oděné sexy dělnice myčky aut. Modelku, kterou bude zdobit nenasytný had škrtič. Pro milovníky zvířat jsme připravili fotografování se sovičkami. Můžete soutěžit a vyhrát bombastické ceny.

V areálu biografu a viničního domku budou rozprostřeny stánky našich partnerů, takže se můžeš vydat na průzkum do světa foto vychytávek a nebo si v klidu loupneš pětipívo a necháš si vytetovat u našeho dvorního tatéra  Ríši třeba foťák na čelo.

 

3 VOLNÉ STAGE

vstup na tři volné stage v rámci registračního poplatku

FOTOGRAFOVÁNÍ SOVIČEK

10:45 – 11:25 – VINIČNÍ DOMEK

AUTA A SEXY ŽÍNKY

13:10 – 13:50 – BIOGRAF

HAD JAKO KRÁVA A KŘEHKÁ KRÁSKA

16:35 – 17:15  VINIČNÍ DOMEK

HVĚZDNÝ TÝM Fotomejdanu 2021

Karolína Ryvolová, František Konopa, Ján Hronský,Václav Šilha, Gabriela Homolová, Tomáš Helísek, Karl von Hwozdnitz, Michaela Caithamelová,  Lucie Maršíková,  Zdeňka Vrátná Povolná, Jan Devera, Igor Mikula, Galina Gordeeva

– 8:30 – Začínáme!  Registrace i slavnostní zahájení proběhne ve Viničním domku.

– 18:00 – Slavnostní vyhlášení vítězů ve velkém sále v Modřanském Biografu

– 18:30 – NEKONČÍME – volné posezení a zábava 

 

Přednášky budou probíhat v hlavním promítacím sále. Vniřní workshopy se budou konat na třech lokacích. Přímo v biografu a v Ateliéru v továrně a Viničním domku.

Venkovní workshopy jsou naplánové na místech, které si lektoři vybrali osobně, tak aby vyhovovaly jejich záměru a žánru. Nacházejí se všechny v blízkém okolí Biografu. Lokace jsou co by kamenem dohodil a zbytek došel.

U registrace každý z vás obdrží tištěnou i elektronickou mapku s lokaceni včetně celého harmonogramu akcí. Během dne vás budeme magafonem upozorňovat na blížíci se workshopy, takže budete všichni v obraze.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Pokud dorazíš s dětmi, tak ty se můžou vyblbnout na super dětském hřišti, které je nalepené hned na Biografu. Borci z biografu se rozhodli postavit předsazené pracoviště na náměstí. K dispozici budou grilovaná zvířátka, pivo, limo, kafe a popcorn, takže tvoje rodinka nebude strádat. 

U Viničního domku se bude skákat na skákacím hradě.

Hned vedle tvrdého alkoholu bude mít pracoviště tatér Ríša, který vám na přání vyryje nesmazatelnou vzpomínku.

Karolína Ryvolová

Registrační poplatek hradí vstup na všechny přednášky v hlavním sále, celodenní RAUT (bez pití) a možnost účastnit se soutěží o hodnotné ceny, které posktytli naši partneři akce.

Registrační poplatek pokrývá i fotografování na třech vytuněných volných stagích.

NEKONEČNÝ ŠVÉDSKÝ STŮL

Registrace  hradí kouzelný nekonečný švédský stůl, kde pro tebe bude k dispozici bašta celý den. Domluvili jsme samé dobroty. Burgříky, řízečky, kuřecí paličky, ovoce, zeleninu a i sladké tečky. Trpět hlady rozhodně nebudeš.

PŘEDNÁŠKY

Tomáš Helísek – 9:30 – 10:30 (hlavní sál)

www.tomashelisek.cz

Může fotograf na vozíčku fotografovat reportáže? Jasně že může! Tomáš je toho živým důkazem! Bojovník každým coulem vám příjde vyprávět o své fotografické vášni. Jaká úskalí skrývá fotografování na vozíčku? A jaký žánr ho baví nejvíce? A pozor, jeho fotky maj prostě šťávu! Jako vážně!

Gabriela Homolová – 10:45 – 11:45 (hlavní sál)

https://www.portretygabriela.cz/

Jak uspět na trhu fotografie? Jak se prosadit a začít točit peníze? Gabriela Homolová, mimo jiné držitelka titulu The portrait masters se s vámi podělí o tajemství úspěchu ve fotografii. Neustále roste, laťku posouvá výš a výš a daří se jí. Kdo jiný by měl o tomto tématu mluvit? Přijďte si pro cenné informace, je na vás, jak s nimi naložíte…

Karel Richtr – 12:00 – 13:00 (hlavní sál)

https://www.karelrichtr.cz/

Karel Richter vás zavede do tajů a krás historických technik fotografování. Bude vám vyprávět o technikách z druhé poloviny devatenáctého století. Co takhle Mokrý kolodiový proces? Vážně se dá exponovat na plechovou desku? Jste zvědaví? A věděli jste, že se dají historické techniky kombinovat s moderními technologiemi? Přednáška bude vážně výživná…

Václav Šilha – 14:00 – 15:00 (hlavní sál)

https://photo-silha.cz/

Dobrodruh každým coulem Václav Šilha vám přiblíží fotografování drsné přírody na Antarktidě. Svým vyprávěním vás přenese také do panenské přírody Jižní Georgie a Sandwichových ostrovů. Na tahle místa se jentak někdo za svůj život nepodívá. Jaká je cesta přes Drakeův průliv? Nejrozbouřenější moře světa? Už samotná cesta mnoho lidí odradí… Pojďte si poslechnout výjimečné zážitky výjimečného fotografa.

 

Jaroslav Hora – 15:15 – 16:15 (hlavní sál)

www.CzechPhotoTravel.czwww.Horoviny.cz

Polární záře a Lofoty.
 
Jak se fotí polární záře. Kdy je to nejlepší. Jak si nastavit fotoaparát. Ale nejen to se dozvíte na povídání i fotografování polární záře.
 

Ján Hronský (Žltý Dodo) – 16:30 – 17:30 (hlavní sál)
Přednáška přístupná pouze pro 18+

www.janhronsky.com

Tak tohle je jenom pro fajnšmekry! Klidný a vyrovnaný Ján Hronský vám prozradí, jak se dívky u focení dostávají do stavu extrémního uvolnění! Když je za fotoaparátem Ján, ženy odhalují svoji zlobivou stránku… Probouzejí se v nich šelmy, mrchy a dračice… No a ty fotky, to má grády… Z těch fotek erotika doslova prýští… Dejte si skleničku dobrého vína a pojďte si poslechnout o lechtivém focení…

 

 

Ján Hronský
Tomáš Helísek
Gabriela Homolová
Jaroslav Hora
Jaroslav Hora
Karel Richter
Václav Šilha