KOUPIT VSTUPENKU

VSTUPNÉ A SEZNAM WORKSHOPŮ

 

Prožiješ s námi den plný fotografování. Máme pro tebe připravené už 4 vymazlené fotografické stage. 3,5 hodiny vcelku úžasně neobvyklého focení.

Přednášky

Ve velkém sále modřanského biografu si zajdeš na přednášku pro notnou dávku fotografického moudra. Přednášky fotografů zvučných jmen budou probíhat celý den. 

 

*jedna ze tří inscenovaných stagí

Večerní koncert

Od 19 do 20 hodin pro tebe bude zpívat ze střechy biografu Yannick Tevi.

Testovací svatební stage

Na dvoře biografu bude připravena testovací svatební stage se svatební slavobránou. Tam se budou střídat nevěsty jedna za druhou. Co se bude testovat? Technika od kluků z Nikonu, Sony i Sigmy. Půjčíš si objektiv, který tě zajímá a vyzkoušíš v praxi na vytuněné svatební scéně. Svítit ti k tomu budou bateriová světla GODOX a nebo si vyzkoušíš filmové super silné stálé světla od NANLITE. To zní bezva, co říkáš?

Soutěže o mega ceny

Budeš soutěžit o hodnotné ceny, které ti vyrazí dech. Můžeš vyhrát profesionální fotografický monitor značky BENQ za 12 000,- Kč, Forzu 60 – stálé LED světlo za 8 500,- Kč, objektiv SIGMA 45mm F2.8 DG DN pro Sony za 15 000,- a mnoho dalších peckových foto nezbytností. 25. 9 mezi vás rozdělíme ceny v celkové hodnotě 100 000,- Kč. Vánoce budou o trošičku dříve, co říkáte?

Registrační poplatek ti hradí jídlo na celý den
ŠVÉDSKÝ STŮL PO CELÝ DEN

Jídlo na celý den

TĚŠÍ SE NA TEBE kouzelný, stále se doplňující  švédský stůl, kde pro tebe bude k dispozici bašta celý den. Nemusíš se mačkat ve frontě na okoralou bagetu. 

Domluvili jsme samé dobroty. Burgříky, řízečky, kuřecí paličky, ovoce, zeleninu a i sladké tečky. Trpět hlady rozhodně nebudeš.

 

Pokud nebudeš mít dost, můžeš se přihlásit na libovolné workshopy, které budou probíhat během celého dne.  

REKAPITULACE

VSTUPENKA hradí vstup na všechny přednášky v hlavním sále, celodenní RAUT (bez pití), fotografování na všech vytuněných volných stagích, možnost účastnit se soutěží o hodnotné ceny, testování techniky na svatební testovací stagi  a samozřejmě večerní koncert Teviho.

Pokud nebudeš mít dost, můžeš se přihlásit na libovolné workshopy, které budou probíhat během celého dne. 

*Cena workshopu není součástí vstupného

25. 9 začínáme v 8:30 ve Viničním domku.

Na Fotomejdan si sebou vezměte vytisknutý doklad o uhrazení registrační poplatku. Tím se prokážete u vstupu.

VSTUPENKA / SEZNAM WORKSHOPŮ

[event-list column=3]

0