Blog

Máme pro Vás po delší době opět soutěž. Zúčastněte se soutěže na Instagramu a vyhrajte 2 vstupenky na tradiční fotografickou akci Fotomejdan, která se koná 17. 9. 2022 a bude nabitá focením a zábavou.  Soutěž je pro fanoušky našeho instagramového profilu. Vyberte svou nejlepší fotografii z Fotomejdanu 2021, přidejte ji na svůj Instagram, splňte všechny podmínky soutěže a pak už to nechte na porotě.

Podmínky soutěže:⁠

 1. Staň se fanouškem našeho instagramového profilu @ateliervtovarne.
 2. Dej LIKE tomuto soutěžnímu příspěvku⁠ a do komentáře označ, koho bys vzal letos na Fotomejdan s sebou.
 3. Přidej na svůj osobní instagramový profil do příspěvku svou nejpovedenější fotografii z minulého ročníku Fotomejdanu. Nezapomeň k ní přidat #soutezfotomejdan

 

Vítěz bude vybrán porotou z účastníků, kteří splní všechny podmínky uvedené výše. Soutěž končí 28. 8. 2022 v 17:00. Vyhlášení vítěze proběhne na našem Instagramu a Facebooku.

SOUTĚŽNÍ PŘÍSPĚVĚK NA INSTAGRAMU

Pravidla a podmínky:

 1. Této soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let.
 2. Staň se fanouškem našeho instagramového profilu @ateliervtovarne.
 3. Dej LIKE tomuto soutěžnímu příspěvku⁠ a do komentáře označ, koho bys vzal letos na Fotomejdan s sebou.⠀
 4. Přidej na svůj osobní instagramový profil do příspěvku svou nejpovedenější fotografii z minulého ročníku Fotomejdanu. Nezapomeň k ní přidat #soutezfotomejdan
 5. Jakékoliv příspěvky, které jsou považovány za nebezpečné, vulgární, urážlivé, nemravné, nezákonné, rasistické, kopírované, kruté nebo podvodné nebo které porušují práva nebo autorská práva ostatních osob, budou okamžitě diskvalifikovány.
 6. Účastníci soutěže vyjadřují svůj souhlas s těmito pravidly a podmínkami samotnou účastí v soutěži.
 7. Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za případné dodatečné náklady spojené s převzetím ceny, které nejsou výslovně obsaženy v ceně.
 8. Soutěž bude mít jednoho vítěze. Výhrou v soutěži jsou 2 vstupenky na Fotomejdan 2022.
 9. Vítěz bude vybrán porotou z účastníků, kteří splní všechny podmínky uvedené výše.
 10. Soutěž končí v neděli 28. 8. 2022 v 17:00.
 11. Vyhlášení vítěze proběhne na Instagramu a Facebooku Ateliéru v továrně.
 12. Výhrou jsou 2 vstupenky na Fotomejdan 2022, která je nezaměnitelná a nelze ji vyměnit za hotovost nebo za jinou cenu.
 13. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv zrušit. To znamená, že nebudou vybráni žádní vítězové a nebudou uděleny žádné ceny.
 14. Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody, ztráty, závazky, zranění či zklamání, které by mohly vzniknout nebo bys mohl utrpět v souvislosti s přihlášením do soutěže či přijetím ceny.
 15. Soutěž se řídí právními zásadami platnými v ČR.
 16. Pořadatelem soutěže je Ateliér v továrně s. r. o.