A je to tady! Pohodový mejdan plný zážitkového focení. To vše s jedinou vstupenkou, v nových prostorách a pro omezený počet účastníků. Bude nás jen 150. Dorazte na Fotomejdan 2022!

 

 ZAČÍNÁME  17. 9. v 10:00 HODIN

Poučili jsme se z minulých ročníků a letošní Fotomejdan bude v novém kabátě. Připravili jsme 8 + 1 jedinečných zážitkových focení, na které ti bude stačit jedna jediná univerzální vstupenka. Užiješ si tak neomezeného focení se špičkovými lektory za cenu jednoho klasického fotokurzu. Zároveň jsme omezili kapacitu na 150 účastníků, takže to bude maximální pohoda.  Můžete si otestovat techniku partnerů a v roztomilé kavárně posedět s přáteli a podělit se o své fotografické úlovky a hlavně zážitky! Akce bude trvat od 10:00 do 15:00.

CO NÁS NAUČILY PŘEDEŠLÉ ROČNÍKY?

  • Už nechceme přecházení z místa na místo mezi workshopy, všechny stage budou na jedné “hromadě” v moderních prostorách radnice Prahy 12. 
  • Naučili jsme se, že méně může být více. Pohodu a dostatek prostoru zaručí omezený počet účastníků na 150. Tentokrát už bez strkanic a handrkování. 
  • Chceme vám dopřát to, co vás baví nejvíce. Proto se bude pouze fotit. Na letošním ročníku nenajdete přednášky ani soutěže.  Nebudeme se rozptylovat, budeme jen fotit. 
  • Sortiment občerstvení je široký, ale není součástí vstupného. V atriu radnice bude otevřena kavárna, kde si můžete dopřát něco k pití či snědku z bohaté nabídky. 
  • Podmínkou účasti na akci bude dodržování Kodexu slušného fotografa.  Jeho hlavním pravidlem bude ohleduplnost vůči ostatním kolegům. 

8 + 1 JEDINEČNÝCH STAGÍ NA JEDNOM MÍSTĚ

 

BOHO BOUDOIR s Lenkou Seničovou

Sexy nevěsty s Janem Deverou

Fine art smyslný portrét s Míšou Caithamelovou a Lenkou Laňkovou

Dramatický portrét sportovce s Galinou Gordeeva

Fine art historický portrét v krojích s Václavem Šilhou

Portrét zraněného vojáka s Jardou Řezáčem

Historické focení a procesy s Karlem von Hwozdnitz

Cyberpunk Cosplay s Yume

Extra POLE DANCE stage 

PARTNEŘI

Akce má dva hlavní partnery, a to společnost Godox a Focus Nordic. Obě společnosti zajišťují akci poskytnutím světelné techniky. Společnost Godox bude poskytovat technickou podporu svých produktů přímo na místě.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

 

  • Na 8+1 originálních stagích si užiješ neomezené focení a z každé z nich si odneseš jedinečný zážitek a skvělou fotku do svého portfolia 
  • Neomezené focení v pohodové atmosféře při omezeném počtu 150 účastníků. 
  • Všechny stage pohodlně pod jednou střechou a každá s vlastní nezaměnitelnou atmosférou. 
  • Volný přístup k jednotlivým scénám jak se ti zachce po celou dobu konání akce. 
  • Neopakovatelná možnost osobně se podílet na překonání evropského rekordu v kyanotypii s Karlem von Hwozdnitz

SVÁČU CHYSTAT NEMUSÍŠ

Na místě si pochutnáš na dobrotách  místní  kavárny radnice, kde na tebe bude číhat bašta celý den. Kavárna bude otevřena jen pro účastníky Fotomejdanu. Sváča v baťůžku není třeba.

Díky silnému partnerovi, městské části Praha 12, máme premiérově k dispozici zcela nové prostory pro konání akce, a to přímo radnici městské části Praha 12. Uvnitř bude probíhat veškerý program, takže už žádné dlouhé přecházení mezi workshopy a stagemi.

CO VŠE ZÍSKÁŠ V JEDNÉ VSTUPENCE?

Neomezené pohodové fotografování na všech 8 vytuněných workshopech za cenu jednoho. 

Budeš mít dostatek prostoru pořídit nádherné obrazy do svého portfolia. 

Možnost poklábosit s lektory, kolegy a partnery akce včetně testování techniky.

ZAPAMATUJ SI

10:00 – Začínáme! Registrace i slavnostní zahájení proběhne ve budově radnice Prahy 12

Všechny stage budou umístěny pod jednou střechou radnice Prahy 12.

Parkování je zajištěno na chráněném parkovišti radnice.

Pokud pojedeš MHD, tak vystup na zastávce “Radnice Praha 12” (autobusové linky č. 117 a 215). Případně je v nedaleko i tramvajová zastávka “Čechova čtvrť”, kam jezdí linka č. 21.

Registrace je u hlavního vstupu do radnice.

RADNICE Prahy 12 nelze přehlédnout. Neboj.

hvězdný tým - FOTOMEJDAN 2022

Jan Devera, Lenka Seničová, Míša Caithamelová, Václav Šilha, Lenka Laňková, Karl von Hwozdnitz (Karel Richtr), Galina Gordeeva, Jarda Řezáč a Yume

JEDNA VSTUPENKA PRO VŠECHNY STAGE

Letos získáš s jednotnou vstupenkou neomezený přístup všech 8+1 stagí. Během 5 hodin tak můžeš fotit dle libosti a volně přecházet mezi jednotlivými stagemi.

STAGE

BOHO – Lenka Seničová

Lenka Seničová si pro vás připravuje lehce lechtivou scénu s dvěma nádhernými modelkami ve stylu Boho. Odráží se v něm bohémský styl života lidí, kteří žili nekonvenčním, bohatým a uměleckým životem. Tato scéna bude odrážet nezávislost, spontánnost, lehkost bytí a romantiku. Vše bude laděno v přírodních tónech. Naše modelky uvidíme jako exotické bohyně či víly. Pro nadšence budoir fotografie jde také o skvělou příležitost, jak si rozšířit portfolio o působivé a originální fotografie. Svítit budeme stálými světly od Focus Nordic a nebo budeme využívat přirozeného světla v krásném prostředí svatebního sálu.

SEXY NEVĚSTY – Jan Devera

Honza Devera bude fotit dvě nádherné, smyslné a tak trochu nestydaté nevěsty. Ty budou dovádět pod taktovkou Honzy v prostorách skutečné svatební síně. Budete používat výkonné bateriové záblesky společnosti Godox.

FINE ART LECHTIVÝ PORTRÉT – Michaela Caithamelová a Lenka Laňková

Pro milovníky FineArt fotografie máme skvělou zprávu. Své umění a síly dají na této stagi dohromady Lenka Laňková a Michaela Caithamelová a připravily pro vás neobyčejnou stage v tomto stylu. Na fotomejdanu tentokrát nebudeme fotit dítka, ale lehce obnažené rozpustilé divoženky.

DRAMATICKÝ SPORTOVNÍ PORTRÉT – Galina Gordeeva

Galina Gordeeva vás vezme do světa sportu. Připravila si svalnaté téma, takže na pozoru by měly být zejména ženské pohledy. Na stagi, která bude zároveň ringem, vás bude čekat mužný vypracovaný boxer. O akci nebude nouze.

HISTORICKÉ PROCESY – Karl von Hwozdnitz

Mistr historických procesů Karl von Hwozdnitz bude fotit na své ohromné velkoformátové historické přístroje. Společně si vymácháte ruce ve vývojce a při Karlově přednášce se necháte unést nekonečnými znalostmi v oblasti historických procesů a podmanivým hlasem. Prostě zastávka analog. A co víc – každý z vás bude součástí projektu, který nemá v Evropě obdoby. Budete spolu s Karlem překonávat současný evropský rekord v kyanotypii.

 

FINE ART HISTORICKÝ KOSTÝMOVÝ PORTRÉT – Václav Šilha

Vašek Šilha a šťavnatá modelka v originálním českém lidovém kroji. Zaměříte se i na pózování, aby odpovídalo kontextu doby. Vašek je zároveň držitelem několika cen Czech Press Photo.

PORTRÉT ZRANĚNÉHO VOJÁKA – Jarda Řezáč

S Jardou Řezáčem se vrátíte zpět v čase a necháte se unést do dob první světové války. Ocitnete se ve frontovém lazaretu a fotit budete příběh vojáka zraněného v bitvě. Používat přitom budete stálá světla světla, světelné efekty a dým pro správnou atmosféru.

COSPLAY – Yume

Peckovou stage, kde se nebudete nudit si připravila Yume. Ani fanoušci cosplaye tak nepřijdou zdaleka zkrátka.

EXTRA POLE DANCE STAGE

Zde na vás bude čekat mladá smyslná tanečnice u tyče. Na pole dance stage čekejte spoustu triků od mladé pole dance tanečnice. Triky jsou speciálně vybrány tak, aby byly skvěle fotitelné. Naše smyslná sexy tanečnice je nejen tanečnicí, ale i neotřelou modelkou, která dodá vašim fotkám mimořádný šmrnc!

KOUPIT VSTUPENKU

Kde se akce bude konat

Registrace účastníků proběhne v areálu moderní budovy radnice Prahy 12, kde se bude odehrávat celá akce. Vnitřní workshopy budou svištět současně na všech 8+1 stagích.

Každý z vás dostane při registraci plánek. Neztratíte se, a kdyby, tak po celém areálu se budou toulat týpkové s foťáky na krku, kteří vás rádi nasměrují…

 

0