Lektoři

Tohle jsme my. Naše parta továrních lektorů. Nejsme teoretici. Fotografií se živíme. To co učíme během našich fotografických kurzů děláme na denní bázi. Spojuje nás několik věcí:

  • Každý z nás má úzkou specializaci.
  • Výuka vychází z naší praxe.
  • Učíme tak, abyste si to užili.
  • Učíme, to co umíme a to co nás baví a zároveň živí.
  • Během kurzů šíříme pohodu a dobrou náladu.

Michal Krause

Michal fotografuje bezmála 20 let a dnes se zaměřuje hlavně na wildlife fotografii. Při cestách za ní navštívil čtyři kontinenty a řadu biotopů od tropických deštných pralesů přes africké savany, lesy mírného pásma až po hory a arktické pláně. Právě chladný sever řadí mezi své srdeční záležitosti a rád se do arktické přírody vrací. Jeho […]

Marie Solařová

Maruška si zamilovala líčení už na střední škole a malovala koho mohla, až se koníček překlopil do profese. Základy líčení a kosmetiky nasbírala na kosmetické škole a jako kosmetička v pražských salónech. Poslední roky se specializuje hlavně na líčení – tři roky vedla kurzy líčení v kosmetické společnosti, učí líčit klientky ve svém salonu, spolupracuje […]

Daniel Pražák

Dan je učitel s foťákem v ruce. Vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, učil na soukromých i stáních školách, pracoval s dětmi ulice v Kongu a vedl kroužky pro děti z dětským domovů. Na vysoké škole začal fotit a protože rád cestuje, tak oba koníčky spojil. Má za sebou výstavy z Bornea, Filipín, Albánie, Skandinávie a […]

Vojta Herout

Profesně se začal fotografii věnovat v Londýně v roce 2007, kde fotil pro renomovanou realitní kancelář. Po návratu z Londýna v roce 2009 zakotvil v Praze. Je fotografem na volné noze a věnuje se pestré škále fotografických žánrů, od reportáže, přes portrét až k reklamní fotografii. Ve volném čase se nejraději toulá krajinou, samozřejmě jak jinak než s fotoaparátem. V roce 2017 založil cestovní kancelář zaměřující se na anglicky vedené fotografické workshopy a tours.

Vojta „Vojtič“ Havlíček

Vojtěch Havlíček je pražský retušér a fotograf. Studium ukončil v roce 2017, v současné době pracuje na retuších pro Škoda auto a na vlastních projektech (rozsáhlé fotomontáže, reklamní fotografie).

Lucie Maršíková

Lucie je zkušená fotografka, která se specializuje na rodinnou a portrétní fotografii. Po absolvování rekvalifikačního kurzu reklamní fotografie si na Praze 4 otevřela svůj první fotoateliér.
V současnosti se rodinné fotografii věnuje intenzivně ve svém krásném a prostorném ateliéru v Popovičkách na okraji Prahy. Za svoji profesní kariéru má za sebou dvě fotografické výstavy, je autorkou charitativního kalendáře pro Domov Sue Ryder a spolupracovala s několika významnými společnostmi na jejich reklamních kampaních.

Patrik Skřížala

Patrik Skřížala je fotograf, který se specializuje na interiéry a exteriéry nemovitostí. Jeho hlavní pracovní náplní je fotografování nemovitostí pro inzerci na realitním trhu. Jak sám říká: “Když dobře nafotíte byt či dům, zrychlíte prodej a děláte si prostor pro další potencionální klienty z doporučení”. Za dobu 2 let co se v tomto odvětí pohybuje nafotil nespočet nemovitostí a využívají ho největší realitní kanceláře v ČR.

Antonín Lavrenčík

Antonín Lavrenčík je profesionální portrétní fotograf a lektor se sídlem v Praze. Úzce se specializuje na žánr portrétní fotografie. Působí ve vlastním „Ateliéru v továrně“ v Modřanech na Praze 4.

0