FOTOMEJDAN 2020

ORGANIZÁTOR AKCE

Pro účast na akci je nutné ZAPLATIT REGISTRAČNÍ POLATEK. Dále se můžete přihlásit na libovolné workshopy, které budou probíhat během celého dne. Seznam workshopů najdete v nabídce níže.

Cena workshopu nezahrnuje registrační poplatek.

Jedna z cen, kterou si můžete odnést.

SET PROFESIONÁLNÍHO ZÁBLESKOVÉHO SVĚTLA DM-6 SE SOFBOXEM

Místo konání

Akce se koná v Modřanském Biografu viz mapka níže. Pokud pojedete vlastním vozem, lze pohodlně zaparkovat v přilehlých ulicích. Pokud pojedete MHD vystupte na zastávce Náměstí Modřany.

Fotoparťáci, přijďte si s námi užít pohádkový den plný pohody, fotografování a zajímavých přednášek. Budeme se bavit, vzdělávat a soutěžit o hodnotné ceny.

 

Fotomejdan se bude konat v areálu  Modřanského biografu 12.9 od 9.00 do 18:00.

REGISTRACE ZAČÍNÁ V 9 HODIN

Čupr stár akce bude František Konopa, který připravuje  jedinečný workshop pro 15 z vás. Samozřejmě se s ním budete moci potkat na jeho přednášce.

Dorazí i další významné osobnosti české fotografické scény. Můžete se také těšit na Jardu Šimandla, Jirku Píšu alias pražského fotografa a Editu Bízovou.

Dalšími akčními lektory budou skalní učitele Ateliéru v továrně. Lucka Mašíková, Petr Hingar, Michaela Caithamelová, Aneta Jungerová, Zuzka Zajacová, Daniel Valčík, Galina Gordeeva, Vojta Herout a Tonda Lavrenčík.

Další trumfy si zatím necháváme v rukávu.

Procvičíme se v těchto žánrech fotografie – boudoir, akt, fashion, kreativní portrét, fineart, krajina, architektura, rodinná fotografie, street,luminografie i portrét hafanů.

Během fotomejdanu budete mít příležitost osahat si vybranou fotografickou techniku, kterou na akci zapůjčí partneři akce.

Fotoklub v továrně pro vás připravuje výstavu našich nejlepších fotek, která bude nenuceně doprovázet celý program.

Přednášky:

9:30 – 10:30 Lucie Maršíková, 10:45 – 11:45 František Konopa, 12:00 – 13:00 Zdeňka Vrátná, 13:15 – 14:15, Edita Bízová, 14:30 – 15:30 Jiří Píša, 15:45 – 16:45 Jaroslav Šimandl

Máte dotaz?? Napište…

    Partneři akce

    0