SOUTĚŽE, CENY, PARTNEŘI

BĚHEM CELÉHO DNE BUDOU PROBÍHAT  3 SOUTĚŽE. VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ SE BUDE KONAT V 18:30 HODIN V HLAVNÍM SÁLE.

 

Díky štědrým partnerům Fotomejdanu 2020 uděláme mnohým z Vás 12. září lepší den. Celkem je pro Vás připraveno 8 hodnotných cen. Každý účastník se může účastnit všech tří soutěží, takže pravděpodobnost, že vyhraješ je vysoká. S podmínkami a pravidly soutěží Vás z pochopitelných důvodů seznámíme až při samotném  zahájení Fotomejdanu, takže pokud chcete vyhrát, doražte včas.

REGISTRACE ZAČÍNÁ V 9 HODIN

Co můžeš vyhrát

 

  1. SET PROFESIONÁLNÍHO ZÁBLESKOVÉHO SVĚTLA DM-6 SE SOFBOXEM od společnosti Photoneuropev hodnotě 10 000,- Kč.
  2. Fotografický monitor 24″ BenQ SW240 v hodnotě 12 000,- Kč
  3. Stálé trubicové světlo NANLITE PavoTube II 6C RGB LED od společnosti Focus Nordic v hodnotě 3 000,- Kč.

  4. 2 X Zoner Photo Studio X – krabicová verze s licencí na 1 rok pro jednoho uživatele od polečnosti ZONER.
  5. NISI Filter Protector Pro Nano Huc od společnosti Focus Nordic.
  6. LEXAR Čtečka karet Lexar Professional 3v1 USB 3.1 od společnosti Focus Nordic.
  7. LEXAR Čtečka karet Lexar Professional 2v1 SD/microSD USB 3.1 od společnosti Focus Nordic.
  8. Paměťová karta LEXAR Pro 667X SDXC UHS-I U3 (V30) R100/W90 od společnosti Focus Nordic.

 

Partneři akce

 

Díky partnerům akce si budete moci osahat pro fotografa jistě lákavé záležitosti. Společnost Photonerope bude prezentovat celou řadu externích bateriových světel. Oproti tomu společnost Focus Nordic představí velmi oblíbené  stálé filmové světla značky Nanlite. Můžete se seznámit se zajímavými objektivy od Samyangu, nebo stabilizátory značky Zhiyun. Budete mít příležitost nabrat si pořádné audio díky přítomnosti mikrofonů Saramonic. Fujifoto.cz se dostaví s celou armádou techniky od značky Fuji. U stánku firmy Zoner si můžete poklábosit o editaci fotografií a seznámit se lépe s jejich produkty. Společnost Benq se pochlubí řadou profesionálních monitorů pro fotografy.

 

Photoneurope

https://www.photoneurope.cz

Studiová světla – Profesionální vybavení foto ateliérů

Se světly si u nás kupujete i doživotní technickou podporu a bezplatné poradenství. Naši kamennou prodejnu s nejširším výběrem studiového vybavení naleznete na Praze 5, vše držíme skladem a umíme odeslat v den objednání, nebo nejpozději následující pracovní den. (Po Praze možnost dodání cca. během 2-3 hodin od objednání kurýrem). Záruční a pozáruční servis přímo v Praze. Po dobu servisu vám také rádi zapůjčíme náhradní studiovou techniku ZDARMA.
Tradičně u dodávané techniky dbáme na to, abychom udržovali nejlepší poměr výkonu a ceny světel na Českém trhu.  Je nám potěšením, že můžeme již 13-tým rokem dodávat to nejlepší osvětlení za přijatelné ceny pro vaše fotografie.
Velice si vážíme toho, že našimi zábleskovými světly fotí i ti nejlepší v oboru a že drtivá většina našich zákazníků zůstává naší značce díky dobrým zkušenostem věrná. Proto pro naše stálé zákazníky vždy rádi uděláme v rámci benefitů výhodné slevy.

ZONER software, a.s.

https://www.zoner.cz

Zoner Photo Studio připravuje softwarová divize společnosti ZONER software, a.s. Ta je významným producentem a distributorem softwaru a také předním poskytovatelem internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Společnost sídlí v Brně a s pobočkami na Slovensku, v Maďarsku, Japonsku a USA zaměstnává přes 100 pracovníků.

Podstanou část své přednášky bude věnovat “pandemickému” období, které se do jeho tvorby významně zapsalo.

Focus Nordic

https://www.focusnordic.cz

Focus Nordic je největší distributor fotografických produktů v Evropě. Náš sortiment zahrnuje mnohé z nejsilnějších značek v oblasti fotoaparátů, optiky i příslušenství. Navíc nabízíme i produkty pod naší vlastní značkou Focus.

Společnost Focus Nordic byla založena v lednu 2010 jako důsledek spojení společností Focus Trading AB, Westheimer A/S a Aronsen A/S. Naše centrála a sklad se nacházejí Göteborgu ve Švédsku a naše obchodní pobočky jsou v Dánsku, Norsku, Finsku, na Islandu, v Baltských zemích, Polsku, České republice a na Slovensku. Odhadovaný obrat společnosti Focus Nordic je 55 milionů EUR.

Benq

https://www.benq.cz

BenQ Corporation – je přední světový poskytovatel technologií a řešení, který se ve svých aktivitách řídí dlouhodobou vizí „Uvádět zábavu a kvalitu do života“, aby povýšil a obohatil životní aspekty, jež jsou pro dnešní lidi nejdůležitější – životní styl, podnikání, zdravotní péče a vzdělávání. V souladu s jedinečnou filozofií „Na potěšení záleží“ je skupina BenQ odhodlána umožňovat lidem dneška, aby lépe žili, zvyšovali efektivitu, cítili se zdravěji a zlepšovali učení prostřednictvím výrobků a služeb plných inovací zaměřených na lidi. Tento duch, stejně jako naše odhodlání zlepšovat životní zkušenosti v každém aspektu, je základem pro náš vývoj produktů, obchodní model, partnerství i firemní kulturu. Je to také to, co inspiruje naše oddané zaměstnance a udává nám směr v globálním občanství. Protože na potěšení záleží, bude skupina BenQ i nadále využívat značné zdroje a osvědčené odborné znalosti v oblasti návrhu produktů, vizuálního zobrazování, mobilních řešení a technologie pro konvergenci sítí v naději, že potěší svět, když nabídne širokou škálu produktů, služeb a řešení: digitální projektory, profesionální monitory, interaktivní velkoformátové displeje, zobrazovací řešení, mobilní výpočetní zařízení a řešení osvětlení LED.

FujiFilm

https://www.fujifilm.eu/cz/

OD FOTOGRAFŮ FOTOGRAFŮM. U nás dostanete informace od fotografů a ne pouze od proškolených prodejců.Díky tomu, získáte informace podstatné pro focení, ne jen informace z reklamního marketingového letáku.

Po konzultaci si vyberete lépe =  budete spokojenější a o to nám jde především.

 

0